WYchodziMY z dołka!

Szanowni Państwo,

Otrząsnęliśmy się już wszyscy po pierwszym niedowierzaniu i nierozumieniu tego, co dzieje się wokół nas. Wszyscy próbujemy dostosować się do nowej rzeczywistości, choć nie jest łatwo.

Chcemy pomóc. Życie przeniosło się do wirtualnego świata i niemal wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci. My, a raczej nasz portal, jesteśmy maleńką tego świata częścią i oddajemy tą część Wam.

WYchodziMY z dołka! Wspólnie. WY przysyłacie nam swoje oferty i propozycje – jak działacie, co proponujecie, kiedy i  za ile, numery telefonów, adresy e-mail, adresy strony www lub Fb, jednym słowem wszystko, co pomoże potencjalnemu klientowi do Was dotrzeć, MY publikujemy to na naszej stronie w dedykowanej zakładce oraz na naszym fanpage na Fb.

Jest to reklama i jest płatna. Ale wiemy, że borykacie się z ogromnymi problemami i walczycie o każdy dzień. Dlatego koszt tej reklamy obniżyliśmy do minimum.

Informacja tekstowa ze zdjęciem, link do strony firmowej na naszej stronie i na Fb to tylko 61,50 brutto za  miesiąc.

Nasza oferta nie jest dla wszystkich. Dotyczy wyłącznie małych firm, które z powodu epidemii musiały zamknąć dla klientów swoje drzwi. I tylko tych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Chcemy pomóc tym, którzy są najbliżej.

Zapraszamy. Spróbujmy wspólnie powalczyć o to, co budowaliśmy czasami długie lata.

Będzie dobrze. WYjdzieMY z dołka!

| | | |