Przegrali z Kolejarzem

Zespół Okocimskiego przegrał na własnym boisku ligowy mecz z Kolejarzem Stróże 1:3. Piłkarze z Brzeska zagrali dobry mecz, a decydujące bramki stracili w ostatnich jego fragmentach. Okocimski zajmuje w tabeli I ligi 12 miejsce z 10 punktami. Kolejnym rywalem zespołu będzie Puszcza Niepołomice.

Zespół z Brzeska, mimo dobrej gry, przegrał drugi mecz z rzędu. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy, w 27 minucie celnym strzałem zza linii pola karnego popisał się Wojcieszyński. Już minutę później goście doprowadzili jednak do remisu po skutecznym uderzeniu z rzutu wolnego Stefanika.

Kłopoty Okocimskiego zaczęły się w ostatnim fragmencie spotkania. W 68 minucie drugiego gola dla Kolejarza po błędzie Marka Pączka zdobył Trochim. Gospodarze starali się odrobić stratę, tymczasem broniący się goście z rzadka kontratakowali. Ale po jednej z takich akcji, trzeciego gola dla Kolejarza zdobył Szymański.

Okocimski po tej porażce zajmuje 12 miejsce w tabeli I ligi. Zespól z Brzeska ma 10 punktów zdobytych w dziewięciu spotkaniach. W następnej kolejce Okocimski jedzie do Niepołomic na mecz z Puszczą.

Okocimski Brzesko - Kolejarz Stróże 1:3 (1:1)
Bramki: Wojcieszyński (27 min.) - Stefanik (29 min.), Trochim (68 min.), Szymański (90 min.)
Żółte kartki: Bajdur, Wolański
Okocimski: Pączek - Wawryka, Jacek, Ryś, Niechciał, Smoliński (67 min. Termanowski), Wojcieszyński, Nawrot, Cebula (74 min. Sobotka), Darmochwał, Szewczyk (61 min. Stefański)

Sędziował: S. Jarzębak (Bytom), widzów: 400