Trzecia porażka

Trzeciej porażki w rozgrywkach I ligi doznali szczypiorniści SPR Tarnów. Tym razem tarnowianie ulegli we własnej hali drużynie Viret CMC Zawiercie 28:31(15:16).

Piłkarze ręczni SPR Tarnów ulegli u siebie ekipie Viret CMC Zawiercie 28:31.Goście lepiej rozpoczęli mecz i objęli prowadzenie 5:2, ale po 17 minutach tarnowianie doprowadzili do remisu 7:7, a później sami wyszli na prowadzenie. Do przerwy toczyła się wyrównana walka, zakończona minimalnym prowadzeniem gości.

Po 40 minutach gry na tablicy widniał remis, później gospodarze prowadzili nawet różnicą trzech bramek – 24:21. Goście odzyskali prowadzenie przy stanie 25:26, tarnowianie jeszcze raz doprowadzili do remisu, ale w końcówce lepsi okazali się gracze z Zawiercia.

Była to trzecia porażka tarnowian w trzecim meczu ligowym.

SPR Tarnów – Viret CMC Zawiercie 28:31 (15:16)

Bramki dla SPR: Basiak 9, Szatko 4, Jewuła 4, Kubisztal 4, Dutka 3, Niemiec 2, Sokół 1, Jękot 1