Punkty wyjechały z Niecieczy

W meczu 10 kolejki I ligi Termalica przegrała z Wisłą Płock 0:1. Niecieczanie zajmują w tabeli szóstą lokatę z 15 punktami. Kolejnym rywalem zespołu z Niecieczy będzie Flota Świnoujście.

Zespół Termaliki przegrał na własnym boisku mecz z beniaminkiem I ligi – Wisłą Płock. Gospodarze mogli szybko objąć prowadzenie, ale strzały Kiełba i Kujawy obronił bramkarz Wisły. Goście, po słabszym początku, z czasem zaczęli grać coraz śmielej i w 35 minucie, po wrzucie piłki z autu, do siatki trafił w z bliskiej odległości Dziedzic.

W drugiej połowie niecieczanie atakowali, ale mimo przewagi nie wypracowali okazji do zdobycia wyrównania. Goście kilka razy skontrowali i bliscy byli podwyższenia wyniku. W 74 minucie Nowak wygrał pojedynek sam na sam z Góralskim, a kilka minut później,  po uderzeniu Włazły piłka trafiła w słupek bramki gospodarzy.

Termalica zajmuje w tabeli I ligi szóstą lokatę z 15 punktami zdobytymi w 10 meczach. W następnej kolejce niecieczanie jadą do Świnoujścia na mecz z Flotą.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock 0:1(0:1)

Bramka: Dziedzic (35 min.)

Żółte kartki: Horvath, Kiełb, Pleva, Czerwiński - Janus, Nadolski

Termalica: NowakPiątek, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Ceglarz (73 min. Drozodowicz), Horvath (62 min. Schulmeister), PielorzKiełb, Rybski (80 min. Sołdecki), Kujawa

Sędziował: D. Bukowczan (Żywiec), widzów: 1 000