Pierwsza porażka siatkarek

Siatkarki PKCh PWSZ Tarnów w trzecim spotkaniu w obecnym sezonie doznały pierwszej porażki. Tarnowianki uległy w wyjazdowym spotkaniu Ekstrimowi Gorlice 0:3. Po trzech rozegranych meczach zespół z Tarnowa zajmuje w tabeli II ligi siódme miejsce.

Nie udał się siatkarkom PKCH PWSZ Tarnów wyjazd na mecz ligowy do Gorlic. Tarnowianki przegrały 0:3 po ciekawym i w wielu fragmentach wyrównanym meczu.

W pierwszej partii zespół z Tarnowa prowadził 10:7, ale zaczął seriami tracić punkty. Gospodynie doprowadziły do wyniku 15:10, a następnie 22:12. Ostatecznie gorliczanki wygrały seta 25:14.

Wyrównana walka toczyła się także w partii drugiej. Tym razem to tarnowianki odrabiały straty, od wyniku 8:11 do 16:15. W końcówce gospodynie znów objęły prowadzenie 24:21, udało się odrobić dwa punkty, ale seta znowu wygrały gorliczanki.

W trzeciej partii tarnowianki zagrały najsłabiej. Gospodynie objęły prowadzenie 6:2 i systematycznie je powiększały, by wygrać ostatecznie 25:16.

Drużyna z Tarnowa po rozegraniu trzech spotkań zajmuje w tabeli II ligi siódmą pozycję.

Ekstrim Gorlice – PKCh PWSZ Tarnów 3:0 (25:14, 25:23, 25:16)

PKCh PWSZ: Lipińska, Pfeifer, Styrkowiec, Podlasek, Ruszel, Dyrek, Brzezińska (libero) oraz Lewandowska, Zemełka, Torbusińska, Sobczak, Gębiś (libero)