Kolejna porażka

Piłkarze ręczni SPR Tarnów doznali kolejnej porażki w rozgrywkach I ligi. Tym razem tarnowianie ulegli we własnej hali drużynie z Legnicy 27:32. Zespół z Tarnowa po pięciu porażkach zajmuje w tabeli I ligi 13 miejsce.

Piątej porażki doznali piłkarze ręczni SPR Tarnów w rozgrywkach I ligi. W meczu z zespołem z Legnicy kłopoty tarnowian zaczęły się przy wyniku 4:4, gdy goście zdobyli trzybramkową przewagę. Po 20 minutach gry legniczanie prowadzili 11:6, ale do końca pierwszej połowy gospodarzom udało się zniwelować stratę do trzech goli.

Po przerwie tarnowianie zagrali znacznie lepiej. W 40 minucie straty były odrobione, gospodarze objęli nawet prowadzenie 17:16. Wyrównana walka dotyczyła się do stanu 23:23. Później goście znowu zdobyli przewagę pięciu bramek i ta różnica utrzymała się już do końca spotkania.

Po pięciu kolejkach spotkań SPR Tarnów ma zerowy dorobek punktowy i zajmuje w tabeli I ligi 13 lokatę.

SPR Tarnów – Siódemka Miedź Legnica 27:32 (12:15)

SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Dutka 11, Jewuła 5, Szatko 3, Basiak 3, Niemiec 2, Kubisztal 1, Gabiga 1, Kowalik 1, Waligóra, Satriyo, Sokół