Początek najlepszy

Piłkarze Okocimskiego swój ligowy mecz rozegrali już w czwartek. Tym razem zespół z Brzeska przegrał w Grudziądzu z Olimpią 1:3. Okocimski zajmuje w tabeli I ligi 15 miejsce z 13 punktami. W następnym meczu rywalem zespołu z Brzeska będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Piłkarze Okocimskiego przegrali ligowy mecz w Grudziądzu 1:3. Najlepszy w wykonaniu piłkarzy z Brzeska był początek meczu. Już w piątej minucie Darmochwał wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i dał gościom prowadzenie. Szybko stracona bramka nie zdeprymowała gospodarzy, którzy w 13 minucie doprowadzili do wyrównania po indywidualnej akcji Kowalczyka. Kilka minut później gospodarze już prowadzili. Gola zdobył głową Cieśliński po dośrodkowaniu Smolińskiego.

Wynik meczu ustalony został w 27 minucie. Na bramkę Kozioła uderzał Ruszkul, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki. Pod koniec tej części gry kontuzji doznał bramkarz Okocimskiego i po przerwie zastąpił go Marek Pączek.

W drugiej połowie gole nie padły, choć obie drużyny miały okazje do zmiany wyniku. W 57 minucie po strzale Ruszkula Pączek wybił piłkę, ta uderzyła jeszcze w poprzeczkę, ale nie wpadła do siatki. Z drugiej strony najlepszą okazję miał Darmochwał, który w 73 minucie również trafił w poprzeczkę.

Okocimski po 12 meczach ma 13 punktów i zajmuje w tabeli I ligi 15 miejsce. Następny mecz zespół z Brzeska zagra u siebie z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

Olimpia Grudziądz - Okocimski Brzesko 3:1 (3:1)
Bramki: Kowalczyk (13 min.), Cieśliński (20 min.), Ruszkul (27 min.) - Darmochwał (5 min.)

Żółte kartki: Smoliński, Frańczak, Piter-Bučko, KłusWojcieszyński

Okocimski: Kozioł (46 min. Pączek) – Wawryka, Jacek, Ryś, Sobotka, Darmochwał, Żołądź (46 min. Nawrot), Cebula, Wojcieszyński, Termanowski (78 min. Smoliński), Szewczyk

Sędziował: M. Karkut (Warszawa)