Bez niespodzianki

Szóstej porażki w rozgrywkach I ligi doznali szczypiorniści SPR Tarnów. Tym razem tarnowianie ulegli na wyjeździe drużynie z Końskich 30:37. SPR zajmuje w tabeli przedostatnie, 13 miejsce.

Drużyna piłkarzy ręcznych SPR Tarnów doznała kolejnej porażki. Tarnowianie przegrali w Końskich z tamtejszym KSSPR 30:37.

Po nerwowym początku gospodarze objęli prowadzenie 2:0, tarnowianie doprowadzili jeszcze do remisu 6:6, ale później stracili cztery bramki z rzędu. W końcówce pierwszej połowy gospodarze zagrali jeszcze skuteczniej, co pozwoliło im do przerwy osiągnąć przewagę siedmiu goli.

Po przerwie tarnowianie zniwelowali przewagę do pięciu bramek, ale po 20 minutach gry w II połowie wynik meczu brzmiał 32:21 dla gospodarzy. Jedyne, co udało się gościom, to zmniejszyć rozmiary porażki do siedmiu bramek.

Po sześciu rozegranych meczach SPR Tarnów pozostaje bez punktu i zajmuje w tabeli I ligi 13, przedostatnie miejsce.

KSSPR Końskie – SPR Tarnów 37:30 (20:13)

SPR: Barnaś, Nowak, Szostak - Basiak 9, Dutka 7, Szatko 6, Kubisztal 2, Kowalik 2, Niemiec 1, Jewuła 1, Satriyo 1, Sokół 1, Waligóra, Gabiga