Punkty Unii

Piłkarze Unii Tarnów zdobyli trzy kolejne punkty zwyciężając u siebie zespół z Poronina 1:0. Jedyną bramkę zdobył w 50 minucie Dawid Sojda. Tarnowianie zajmują w tabeli III ligi szóste miejsce z 22 punktami wywalczonymi w 15 spotkaniach. Następny mecz Unia zagra na wyjeździe z Popradem Muszyna.

Piłkarze Unii po słabym meczu pokonali zespół z Poronina. Niewiele było w Mościcach emocji i okazji do zdobycia bramek.

Jedyny gol padł w 50 minucie, gdy bramkarza gości pokonał Dawid Sojda po akcji Ślęzaka.

Piłkarze Porońca starali się walczyć o jeden przynajmniej punkt, ale nie udało im się wyrównać.

Unia zajmuje w tabeli III ligi szóstą pozycję. Tarnowianie po 15 spotkaniach mają 22 punkty. W następnej kolejce Unia zagra na wyjeździe z Popradem Muszyna, a mecz odbędzie się w Tyliczu.

Unia Tarnów – Poroniec Poronin 1:0 (0:0)

Bramka: Sojda (50 min.)

Żółte kartki: Niewola, Pawlak, KazikGadzina, Nowobilski

Unia: LiberaJamróg, Pawlak, Niewola, Witek, Sojda, Ślęzak (81 min. Szumlański), Kazik, Świątek (46 min. Radliński), Wróbel (60 min. Kamiński), Wójcik (89 min. Gurgul)

Sędziował: A. Śliwa (Pińczów), widzów: 200