Porażka z Miedzią

Piłkarze Termaliki nie sprostali w wyjazdowym meczu Miedzi Legnica i przegrali 0:2. Niecieczanie zajmują w tabeli I ligi 12 miejsce, mając 17 punktów po 15 kolejkach spotkań. Kolejny mecz Termalica rozegra u siebie z Górnikiem Łęczna.

Zespół z Niecieczy nie może przełamać kryzysu. Tym razem niecieczanie przegrali w Legnicy

0:2.

Gospodarze dominowali od początku spotkania. Zanim padła pierwsza bramka legniczanie kilka razy testowali bramkarza Termaliki, a najlepszą okazję zmarnował Wołczek, który nie trafił z kilku metrów do pustej bramki. Wreszcie w 37 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie uderzył głową Szczepaniak.

Goście lepiej zagrali po przerwie. Niecieczanie starali się wyrównać, ale nadziali się na kontrę gospodarzy. Piłkę wyprowadził Szczepaniak, zagrał wzdłuż linii bramkowej, a zamknął akcję Łuszkiewicz, posyłając pikę pod poprzeczkę.

Po tej porażce Termalica z 17 punktami znalazła się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Kolejny mecz niecieczanie zagrają u siebie z wyżej notowanym Górnikiem Łęczna.

Miedź Legnica – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (1:0)

Bramki: Szczepaniak (37 min.), Łuszkiewicz (62 min.)

Żółte kartki: Szczepaniak, Łuszkiewicz, Łobodziński, Cierpka, Bartosiewicz - Jarecki

Termalica: KasprzikPiątek, Kopacz, Pielorz, Jarecki, Rybski, Sołdecki, Horvath (80 min. Schulmeister), Kiełb (72 min. Piekarski), Drozdowicz, Kujawa (67 min. Biskup)

Sędziował: S. Jarzębak (Bytom), widzów: 1 700