Czerwona latarnia

Piłkarze Okocimskiego przegrali ligowy mecz w Płocku i spadli na ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Zespół z Brzeska ma 15 punktów po 16 rozegranych spotkaniach. Następnym rywalem Okocimskiego będzie Flota Świnoujście.

Mimo dobrej gry piłkarze Okocimskiego przegrali kolejny mecz ligowy. Drużyna z Brzeska uległa w Płocku Wiśle 0:1. Jedyna bramka meczu padła w 34 minucie, gdy w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się po podaniu Góralskiego Krzywicki. W pierwszej połowie gospodarze mogli prowadzić jeszcze wyżej, nie potrafili jednak skutecznie wykończyć akcji, a po przerwie dużo lepiej zaprezentowali się goście.

Okocimski miał przewagę i inicjatywę, niewiele jednak z tego wynikało. Gospodarze kilkakrotnie groźnie kontratakowali, jednak i oni nie byli w stanie pokonać bramkarza rywali.

Okocimski zajmuje w tabeli I ligi ostatnie, 18 miejsce. Piłkarze z Brzeska mają 15 punktów po 16 spotkaniach. Następny mecz Okocimski zagra u siebie z Flotą Świnoujście.

Wisła Płock - Okocimski Brzesko 1:0 (1:0)
Bramka: Krzywicki (34 min.)

Żółte kartki: Burkhardt, Hiszpański, Kiełpin, GóralskiCebula

Okocimski: PączekWieczorek, Jacek, Ryś, Sobotka (62 min. Wojcieszyński), Darmochwał (77 min. Abubakar), Cebula, Nawrot, Buras (64 min. Termanowski), Niechciał, Szewczyk

Sędziował: R. Rokosz (Katowice), widzów: 900