Witajcie w ciężkich czasach

Piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza przegrali kolejny mecz i niespodziewanie znaleźli się w strefie spadkowej. Niecieczanie mają 17 punktów po 16 spotkaniach, co daje im 15 miejsce w tabeli I ligi. W następnym meczu Termalica zagra w Gdyni z Arką.

Piłkarze Termaliki kontynuują fatalną serię porażek. Tym razem niecieczanie przegrali u siebie z Górnikiem Łęczna 0:1.

Jedyna bramka padła już w ósmej minucie, gdy po podaniu Zwolińskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bonin.

Od 30 minuty gospodarze grali w dziesiątke, gdyż czerwoną kartką za zagranie ręką poza polem karnym ukarany został Kasprzik. Grający w osłabieniu gospodarze starali się odrobić stratę, ale w ich grze brakowało pomysłu na odwrócenie losów meczu.

Po przerwie obydwie drużyny zagrały nieco lepiej, ale bez efektu bramkowego. Gospodarze częściej mieli piłkę, stworzyli nawet kilka sytuacji pod bramką Górnika, żadnej jednak nie udało się wykorzystać. Goście ograniczali się do kontrataków, rzadkich, ale groźnych. Po jednym z nich Zwoliński nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Termalica po tej porażce zajmuje w tabeli I ligi 15 lokatę. Niecieczanie mają 17 punktów zdobytych w 16 spotkaniach. Następny mecz piłkarze z Niecieczy zagrają w Gdyni z Arką.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Łęczna  0:1 (0:1)

Bramka: Bonin (8 min.)
Żółte kartki: Zwoliński, Prusak, czerwona kartka: Kasprzik
Termalica: Kasprzik - PiątekCzerwiński, Pleva, Pielorz, Biskup (32 min. Nowak),  Kaczmarczyk, Sołdecki, Piekarski (53 min. Kiełb), Jarecki (82 min. Pawlusiński), Drozdowicz

Sędziował: T. Garbowski (Opole), widzów: 900