Porażka w Proszowicach

Siatkarki PKCh PWSZ Tarnów przegrały ligowy mecz w Proszowicach 0:3 i spadły na szóste miejsce w tabeli II ligi.

Po serii wygranych siatkarki PKCh PWSZ Tarnów przegrały ligowy pojedynek w Proszowicach 0:3.

Początek meczu był wyrównany, dopiero w końcówce pierwszego seta gospodynie osiągnęły przewagę i wygrały 25:21.

Drugiego seta tarnowianki zagrały dużo słabiej i prawie bez walki przegrały 16:25.

Najbardziej wyrównana była trzecia partia. Proszowianki asem serwisowym wyszły na prowadzenie 23:22, i w końcówce nie pozwoliły sobie odebrać wygranej.

Tarnowianki spadły po tej porażce na szóste miejsce w tabeli II ligi. PKCh ma 13 punktów zdobytych w siedmiu spotkaniach. Kolejny mecz tarnowianki zagrają u siebie z Bronowianką Kraków.

Pogoń Proszowice – PKCH PWSZ Tarnów 3:0 (25:21, 25:16, 26:24)

PKCh PWSZ: Torbusińska, Sobczak, Pfeifer, Podlasek, Lewandowska, Zemełka, Brzezińska (libero) oraz Ruszel, Styrkowiec, Dyrek, Wyroba