Flota nie zatopiona

Okocimski Brzesko zremisował na własnym boisku ligowy pojedynek z Flotą Świnoujście. Wyrównująca bramka dla gospodarzy padła tuż przed końcem spotkania. Okocimski zajmuje w tabeli I ligi ostatnią, 18 lokatę. W następnym meczu zespół z Brzeska zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz.

Zespół Okocimskiego zremisował u siebie z Flotą Świnoujście 1:1, ratując punkt w końcówce meczu.

Goście objęli prowadzenie po błędzie obrońców Okocimskiego. W 17 minucie głową trafił do siatki Bodziony.

Gospodarze starali się atakować, ale nie potrafili sforsować obrony Floty, tymczasem w 40 minucie po uderzeniu Szałka goście powinni prowadzić 2:0. Na szczęście dla Okocimskiego, piłka trafiła w poprzeczkę.

Ostatnie pięć minut meczu goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Opałacza. Zespół z Brzeska do końca starał się walczyć o jeden choćby punkt i starania te zakończyły się sukcesem w doliczonym czasie gry. Na bramkę Floty uderzał Wojcieszyński, bramkarz wybił piłkę, ale dobitka okazała się skuteczna.

Na kolejkę przed końcem tegorocznych rozgrywek Okocimski nadal zajmuje w tabeli I ligi ostatnią, 18 lokatę. Zespół z Brzeska ma 16 punktów po 17 spotkaniach, a 23 listopada zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz.

Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście 1:1 (0:1)
Bramki: Wojcieszyński (90 min.) – Bodziony 17

Żółte kartki: Wieczorek, Jacek, Niechciał, WojcieszyńskiJasiński, Ekwueme, Opałacz, Arifović, czerwona kartka: Opałacz (druga żółta)

Okocimski: PalejWieczorek, Jacek, Ryś, Niechciał, Termanowski (57 min. Buras), Nawrot, Cebula (57 min. Stefański), Wojcieszyński, Darmochwał (70 min. Sobotka), Szewczyk

Sędziował: Ł. Szczech (Warszawa), widzów: 300