Worek medali w Pucharze Polski

Dziewięcioro zawodniczek i zawodników Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen uczestniczyło w zawodach Pucharu Polski Wushu. Ośmioro tarnowian w różnych kategoriach wiekowych zajęło w tych zawodach miejsca na podium. W najmłodszej kategorii, do 11 lat, Julia Augustyn zwyciężyła aż w czterech konkurencjach.

Zawodnicy Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen uczestniczyli  w XVII Pucharze Polski  Wushu ( Kung Fu), zdobywając we wszystkich konkurencjach w których startowali czołowe lokaty. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Julia Augustyn, która w kategorii do 11 lat, startując w czterech konkurencjach wszystkie wygrała.

Na starcie stanęło dziewięcioro tarnowian w różnych kategoriach wiekowych. Obok Julii Augustyn miejsca na podium wywalczyli w kategorii do 11 lat Jakub Stasik (2 medale) i Wiktoria Hudyka (5 medali). W tej samej kategorii wiekowej Patryk Warzecha uplasował się w dwóch konkurencjach odpowiednio na czwartym i ósmym miejscu. W kategorii 12 – 14 lat na czołowych miejscach znaleźli się Patryk Zaucha (3 medale) i Michał Ciebień (2 medale). W kategorii 15 – 17 lat cztery miejsca na podium wywalczyła Gabriela Żmuda, a w kategorii 18 – 39 lat w trzech konkurencjach uplasował się na podium Tomasz Bilut. Drugie miejsce wywalczył także w tych zawodach Paweł Bieszczad.