Porażka siatkarek

Siatkarki PKCH PWSZ Tarnów przegrały we własnej hali ligowy pojedynek z Bronowianką 0:3. Tarnowianki zajmują w tabeli II ligi szóstą lokatę z 13 punktami po ośmiu rozegranych meczach.

Siatkarki PKCH PWSZ Tarnów uległy w ligowym pojedynku Bronowiance 0:3.

Początek meczu należał do krakowianek, które rozpoczęły od prowadzenia 4:0, a później 11:8. Gospodynie doprowadziły do wyniku 15:17, ale po kilku błędach przegrały seta 20:25.

Druga partia rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Bronowianka prowadziła 5:1 i 10:3. Tarnowianki rozpoczęły odrabianie strat przy stanie 5:14. Doprowadziły do wyniku 17:21, później jednak straciły kilka punktów i pierwszą piłkę setową krakowianki miały przy stanie 24:19. Gospodynie obroniły trzy setbole, ale to nie wystarczyło, by wygrać partię.

W trzecim secie obraz gry był podobny. Krakowianki prowadziły 8:4, ale tarnowianki podjęły skuteczną walkę i doprowadziły do remisu 13:13. Dobra gra trwała do stanu 20:18. Później znowu inicjatywę przejęły siatkarki Bronowianki, które zdobyły cztery kolejne punkty. Gospodynie po raz ostatni doprowadziły do remisu 22:22. Niestety, najważniejsze punkty znowu zdobyły krakowianki.

Tarnowski zespół zajmuje w tabeli II ligi szóstą lokatę, mając 13 punktów po ośmiu spotkaniach.

PKCH PWSZ Tarnów – Bronowianka Kraków 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)

PKCH PWSZ: Torbusińska, Pfeifer,Sobczak, Podlasek, Ruszel, Lewandowska, Brzezińska (libero) oraz Zemełka, Wyroba, Styrkowiec, Dyrek