Bez niespodzianki we Wrocławiu

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali mecz ligowy we Wrocławiu ze Śląskiem 17:31. Tarnowianie po rozegraniu 10 spotkań mają cztery punkty i zajmują w tabeli I ligi 11 lokatę.

Nie było niespodzianki we Wrocławiu, gdzie piłkarze ręczni SPR Tarnów przegrali mecz ligowy ze Śląskiem 17:31.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia wrocławian 3:0. Pierwszego gola tarnowianie zdobyli w 8 minucie gry. Gospodarze doprowadzili do wyniku 7:2 i systematycznie powiększali przewagę, która urosła do przerwy do dziewięciu bramek.

Podobnie wyglądała gra w drugiej połowie. W 45 minucie wynik brzmiał 22:10, gospodarze kontrolowali przebieg spotkania, a ich zwycięstwo nie było ani przez chwilę zagrożone.

Śląsk jest liderem tabeli, a SPR Tarnów zajmuje po 10 rozegranych meczach 11 miejsce, mając cztery punkty.

Śląsk Wrocław – SPR Tarnów 31:17 (16:7)

SPR: Banaś, Nowak, CiochońNiemiec 1, Dutka 2, Szatko 1, Jewuła 1, Basiak 5, Kubisztal 2, Gabiga 3, Kowalik 2, Sokół