Kolejne sukcesy brydżystów

Kolejne sukcesy odnotowali młodzi tarnowscy brydżyści. Podczas turnieju w Skawinie tarnowianin wygrał w kategorii do lat 15, a w kategorii do lat 20 zawodnicy MPEC Tarnów zajęli trzecią lokatę. Drużna MPEC po raz piąty z rzędu wywalczyła tytuł Młodzieżowych Mistrzów Małopolski.

Dobiegły końca tegoroczne rozgrywki Małopolskiej Ligi Młodzieżowej w brydżu sportowym. Po raz piąty z rzędu tytuł wywalczyła ekipa MPEC Tarnów. Tarnowianie grali w składzie: Olga Długosz, Maciej Grabiec, Maciej Kita, Błażej Krawczyk i Michał Krysa. Tytuł wicemistrzowski obroniła CKiS Skawina, a brązowy medal zdobyła drużyna Jocker-Cracovia Oświęcim.

Wcześniej podczas turnieju w Skawinie tarnowska para Maciej Grabiec i Błażej Krawczyk (MPEC I) zajęła trzecie miejsce w kategorii do lat 20, a Michał Kuczkowski (Młodzieżowy Klub Brydżowy Pałac Młodzieży Tarnów), grający w parze z Piotrem Kruczkiem (Hotel Polski Mielec) wygrał rywalizację w kategorii do lat 15.