Tarnowianin w Mistrzostwach Polski

62 zawodników i pięć zawodniczek rywalizowało na odnowionym torze WallraV Race Center w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry gdzie odbyły się dwie pierwsze rundy Kartingowych Mistrzostw Polski. Michał Zając, jedyny tarnowian startujący na tym szczeblu rozgrywek zajął w swojej klasie odpowiednio 13 i 15 lokatę.

Przez dwa dni – w sobotę i niedzielę rywalizowali uczestnicy Kartingowych Mistrzostw Polski. Na torze w Kisielinie koło Zielonej Góry rozegrano pierwszą i drugą rundę mistrzowskich wyścigów. Po raz pierwszy od wielu lat w zawodach na tym poziomie uczestniczył tarnowianin. Michał Zając staruje w klasie ROK 125. W pierwszej rundzie Michał Zając zajął 13 lokatę, następnego dnia, w kolejnym wyścigu wywalczył 15 miejsce. Na czołowych pozycjach w tej klasie uplasowali się w pierwszym wyścigu Hubert Cebulski z Niepołomic i Jakub Głowacki. W drugiej rundzie ponownie zwyciężył Hubert Cebulski, tym razem przed Dominikiem Bartochą.