Futsalowe eliminacje Mistrzostw Polski w Tarnowie

Po raz pierwszy w Tarnowie odbędzie się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. W turnieju wystartują cztery drużyny z terenu Małopolski i Podkarpacia – Renex Grajów, ZiS Gaszyńscy Kraków, Polonia Przemyśl oraz gospodarze – PUKS Hesed Kana Tarnów. Uczestnicy tarnowskich eliminacji walczyć będą o dwa miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego w Bielsku – Białej na początku grudnia.

W imprezie biorą udział zawodnicy do lat 19, a oprócz piłkarskich emocji kibice obejrzą w hali TOSiR również występ grupy akrobatycznej „74 Team" oraz pokaz cheerleaders z formacji HONEY, działającej przy Gimnazjum nr 11 w Tarnowie.

- Czeka nas bardzo trudne zadania. Nie jesteśmy faworytami turnieju, ale naszym atutem jest bardzo młoda drużyna, która za parę lat może być bardzo silna – mówi Jakub Drwal, trener tarnowian.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00, najpierw odbędzie się mecz Renexu Grajów z ZiS Gaszyńskimi Kraków, później na boisku pojawi się ekipa gospodarzy i Polonia Przemyśl.

17.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |