ASPR Zawadzkie – Unia Tarnów 40:30 (20:13)

Piłkarze ręczni Unii doznali czwartej z rzędu porażki, tracąc przy tym aż 40 bramek. Mecz był wyrównany przez pierwszych kilka minut, później stopniowo przewagę zdobywali gospodarze, którzy już przed przerwą praktycznie zapewnili sobie sukces. Kolejne spotkanie rozegrają tarnowianie na własnym parkiecie z Wisłą Sandomierz.

Piłkarze ręczni ASPR Zawadzkie byli faworytami w meczu z Unią i zgodnie z przewidywaniami okazali się drużyną lepszą. O przebiegu meczu może świadczyć fakt, że tarnowianom ani raz nie udało się w tym spotkaniu objąć prowadzenia. Gospodarze tymczasem wyszli na prowadzenie w trzeciej minucie meczu i nie oddali go już do końcowego gwizdka. Grając dobrze w ataku i wyprowadzając skuteczne kontry, ASPR konsekwentnie powiększał przewagę. W 28 minucie wynik brzmiał 18:11, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20-13. Mimo wysokiego prowadzenia gospodarze w drugiej połowie zagrali równie efektywnie, co zaowocowało powiększeniem przewagi. Na początku drugiej połowy tarnowianie zdobyli dwie bramki, ale później nie mieli już wiele do powiedzenia i mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem gospodarzy 40-30.
Kolejną szansę na powiększenie skromnego dorobku punktowego będą mieli tarnowianie już w kolejnym spotkaniu na własnym parkiecie z Wisłą Sandomierz.

ASPR Zawadzkie – Unia Tarnów 40:30 (20:13)
Bramki dla Unii: Zaucha 7, Greczyński 5, Bieś 5, Grzesik 4, Niedojadło 4, Gąsior 2, Siedlik 1, Tokarski 1, Ziętkowki 1.
20.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |