Orlicz Suchedniów – Bruk – Bet Nieciecza 0:3 (0:0)

Lider z Niecieczy nie zwalnia tempa i powiększa przewagę nad rywalami. Po wygranej w Suchedniowie i stracie punktu przez rezerwy Korony Kielce drużyna Bruk – Betu ma już sześc punktów przewagi nad drugim i trzecim zespołem w tabeli. Kolejny pojedynek piłkarze z Niecieczy rozegrają u siebie z Glinikem/Kartapią Gorlice.

Zwycięska passa drużyny Bruk – Betu trwa. Tym razem lider ligowej tabeli zwyciężył w Suchedniowie. Mimo że przez ostatnie 10 minut goście grali w dziesiątkę, udało im się tylko utrzymać korzystny rezultat, ale i zdobyć kolejnego gola.
W pierwszej połowie mecz był wyrównany, zespół z Niecieczy zdobył wprawdzie bramkę, ale nie została ona uznana przez sędziego, gdyż padł ze spalonego. Dopiero w 62 minucie po dośrodkowaniu Dzierżanowskiego prowadzenie dla Bruk – Betu zdobył Kot. Po tej bramce obraz gry uległ zmianie i w krótkim czasie kibice obejrzeli jeszcze dwa gole. W 79 minucie bramkę zdobył strzałem głową Fijał po podaniu Kota, a kilka minut przed końcem meczu ten sam zawodnik jeszcze raz trafił do siatki, wykorzystując sytuację sam na sam. Przez ostatnie 10 minut zespół Bruk – Betu grał w osłabieniu, gdyż czerwoną kartką po jednym z fauli ukarany został Budzyński. Nie przeszkodziło to jednak gościom w odniesieniu efektownego zwycięstwa.
Po tej wygranej zespól z Niecieczy umocnił się na pozycji lidera, zwłaszcza, że kolejny punkt, po remisie z Naprzodem Jędrzejów, stracili piłkarze rezerw Korony. Przewaga Bruk – Betu na drugim i trzecim zespołem w tabeli wynosi obecnie sześc punktów. Kolejne spotkanie rozegrają niecieczanie na własnym boisku, a ich rywalem będzie drużyna Glinika/Karpatii Gorlice.

Orlicz Suchedniów – Bruk – Bet Nieciecza 0:3 (0:0)
Bramki: Kot ( 62 min.), Fijał 2 (79 i 84 min)
Bruk – Bet: Baran – Kot (87 min. Kurzawski), Prus-Niewiadomski, Kleindschmidt, Wójcik, Kędzior, Dzierżanowski, Skiba (21 min. Fijał), Budzyński, Suder (46 min. Krupa), Wolański (83 min. Krauze)
Żółte kartki: Jaros – Baran, Kot, Kleindschmidt. Czerwona kartka: Budzyński
Sędziował: Rafał Rzeszutek (Starachowice), widzów 200
20.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |