Okocimski Brzesko – Przebój Wolbrom 1:1

Gdyby nie brak skuteczności piłkarze Okocimskiego mogliby powiększyć swój dorobek nie o jeden, a o trzy punkty. Okazji do zdobycia goli nie brakowało, a gospodarze atakowali przez całe spotkanie. Bramka dla gości padła z rzutu karnego w 53 minucie, piłkarze Okocimskiego do ostatniej minuty starali się zmienić nie do końca satysfakcjonujący ich rezultat, skończyło się jednak na podziale punktów. Okocimski zajmuje w ligowej tabeli 15 lokatę, teraz czekają piłkarzy z Brzeska trzy kolejne mecze wyjazdowe, najbliższy 26 października z Pelikanem Łowicz.

Zespół Okocimskiego przystąpił do meczu z Przebojem Wolbrom z zamiarem wywalczenia trzech punktów. Gospodarze zaatakowali od pierwszej minuty, pierwsza okazje do zdobycia prowadzenia miał już czwartej minucie Kocis, kolejną w kilka minut później Kajda. Po okresie przewagi Okocimskiego po kilkunastu minutach mecz się wyrównał. Goście stworzyli w pierwszej połowie dwie sytuacje, najpierw Kozioł wybił piłkę na róg po strzale Siedlarza, później minimalnie niecelnie strzelał Rak.
Okocimski objął wreszcie prowadzenie w 35 minucie meczu, gdy Matras ograł bramkarza gości Palczewskiego, a Kajca umieścił piłkę w siatce.

W drugiej połowie mecz zrobił się jeszcze ciekawszy, gospodarze nadal przeważali, ale brak skuteczności i dobra postawa bramkarza Przeboju stanęły na przeszkodzie do zdobycie kolejnych bramek. Tymczasem w 53 minucie sfaulowany został został w polu karnym gospodarzy Siedlarz, a rzut karny skutecznie wyegzekwował Rak.
Po stracie bramki Okocimski nadal starał się zmienić rezultat meczu, kolejnych dobrych sytuacji nie wykorzystali Drozd, Kostecki i Łapuszek. Z drugiej strony najlepsza okazję do zdobycia kolejnej bramki miał Siedlarz, ale po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę.

Po 16 kolejkach spotkań Okocimski zajmuje w tabeli 15 lokatę z dorobkiem 15 punktów. Teraz czekają piłkarzy z Brzeska trzy mecze wyjazdowe, kolejno w Łowiczu, Suwałkach i Stróżach.

Okocimski Brzesko – Przebój Wolbrom 1:1 (1:0)
Bramki: Kajca ( 35 min.) – Rak (53 min.)
Okocimski: Kozioł – Wawryka, Drozd, Kocis, Łapuszek, Kajca (74 min. Kucharzyk), Kozieł, Szczoczarz, Matras, Kajda, Ogar (82 min. Kostecki).
Żółte kartki: Wawryka – Stemplewski, Wdowik.
Sędziował:Rafał Sawicki (Rzeszów), widzów 300
20.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |