Krzysztof Zawadzki na premierze w Tarnowie

Gościem specjalnym tarnowskiej premiery filmu „Senność” Magdaleny Piekorz w dniu 24 października będzie odtwórca jednej z głównych ról w tym filmie, znakomity aktor teatralny i filmowy, Krzysztof Zawadzki.

24 października, w piątek, o godzinie 20.00 w kinie „Millenium” odbędzie się tarnowska premiera filmu Magdaleny Piekorz „Senność”. Po projekcji, około godziny 21.30 organizatorzy zapraszają na spotkanie z odtwórca jednej z głównych ról w filmie, aktorem, Krzysztofem Zawadzkim, które poprowadzi Łukasz Maciejewski.

Krzysztof Zawadzki w 1997 roku ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną i związał się z Teatrem im. Słowackiego. Zdobył szereg nagród teatralnych m. in. nagrodę Ludwika przyznawaną przez krakowskie środowisko artystyczne za rolę Myszkina w „Idiocie” według Fiodora Dostojewskiego oraz Złotą Maskę przyznaną w plebiscycie publiczności najpopularniejszemu aktorowi scen krakowskich w 2002 roku. Widzom telewizyjnym znany jest przede wszystkim z roli Macieja Depczyka w serialu „Na dobre i na złe”, na dużym ekranie zadebiutował w „Kochankach z Marony” Izabelli Cywińskiej.
24.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |