Do przerwy 0:0

Piłkarze Wolanii przegrali na własnym boisku z rezerwami Cracovii 0:3, tracąc trzy gole w ciągu ostatnich 20 minut spotkania. Wolania wciąż okupuje przedostatnie miejsce w tabeli mając 14 punktów zdobytych w 29 spotkaniach. W następnej kolejce drużyna z Woli Rzędzińskiej zmierzy się w Daleszycach ze Spartakusem.

Przez 70 minut piłkarze Wolanii dzielnie walczyli z rezerwami Cracovii. Przed przerwą mieli nawet okazje do objęcia prowadzenia, ale w decydujących momentach Wołoszynowi i Luberze zabrakło skuteczności.

W drugie połowie inicjatywa należała już do faworyzowanych gości. W 63 minucie po uderzeniu Szewczyka piłka trafiła w słupek bramki Wolanii. Kilka minut później krakowianie zdobyli pierwszego gola po efektownym lobie Surmy. Piłka przeleciała nad wychodzącym z bramki Zapałą i wpadła do siatki. W 78 minucie strzałem z linii pola karnego drugiego gola zdobył Szewczyk. Wreszcie w doliczonym czasie gry Argasiński celnym uderzeniem głową ustalił wynik meczu.

Po 29 rozegranych spotkaniach Wolania ma 14 punktów i zajmuje w tabeli III ligi 16 miejsce. W następnej kolejce, już w środę, zespół z Woli Rzędzińskiej zmierzy się na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce.

Wolania Wola Rzędzińska – Cracovia II Kraków 0:3 (0:0)

Bramki: Surma (70 min.), Szewczyk (78 min.), Argasiński (90 min.)

Żółte kartki: Nalepka, Mącior, LuberaKról

Wolania: Zapała - Szosta (55 min. Wilk), Baruch, Cabała, Nalepka (82 min. Jurczyk) Tadel,(70 min. Adamowski), Ślęzak (63 min. Mącior), Szkotak, Lubera, Szatko, Wołoszyn

Sędziował: K. Pastuszka (Starachowice), widzów: 200