Punkty Unii

Po bardzo dobrym meczu zespół Unii pokonał beniaminka z Trzebini 3:0. Tarnowianie po czterech spotkaniach mają siedem punktów i zajmują w tabeli III ligi piąte miejsce. Za tydzień Unia zagra na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

Dobry mecz zagrali piłkarze Unii Tarnów z ekipą MKS Trzebinia/Siersza. Początek spotkania należał raczej do gości, ale z czasem tarnowianie przejęli inicjatywę. W 16 minucie Biały w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w poprzeczkę. Kilkanaście minut później w podobnej sytuacji piłkarz Unii już się nie pomylił i dał swojej drużynie prowadzenie.

Chwilę później, po podaniu Witka, po raz kolejny Artur Biały znalazł się w dogodnej sytuacji i uderzeniem z powietrza zdobył drugiego gola.

Po przerwie sytuacja się powtórzyła. Od ataków rozpoczęli goście, tarnowianie jednak mądrze i skutecznie się bronili, od czasu do czasu wyprowadzając groźne kontrataki.

Po jednym z nich na bramkę gości uderzył głową Popiela, bramkarz MKS odbił piłkę, ale Piotr Drozdowicz skutecznie dobił ją do siatki.

Po czterech rozegranych spotkaniach Unia ma siedem punktów i zajmuje w tabeli III ligi piątą lokatę. W następnej kolejce tarnowianie zagrają w Nowym Targu z Podhalem.

Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza 3:0 (2:0)
Bramki: Biały 2 (32 i 35 min.), Drozdowicz (73 min.)
Żółte kartki: Biały, Wrzosek - Jagła, Wróbel, Kalinowski

Unia: Banek - Więcek, Bartkowski, Pawlak, Węgrzyn, Zawrzykraj (58 min. Wrzosek), Hebda (72 min. Hebda), Witek, Popiela (78 min. Lubera), Sojda (61 min. Drozdowicz), Biały
Sędziował: A. Łaszkiewicz (Zamość), widzów: 300