Zwycięstwa młodych koszykarzy

Od wygranych z rówieśnikami z Oświęcimia rozpoczęli sezon młodzi koszykarze MUKS „1811” Tarnów. W trzech spotkaniach z drużynami KS UKS „Kadet” tarnowianie zwyciężyli trzykrotnie. Mecze rozegrano w hali Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach.

Młodzi koszykarze - Kadeci i młodzicy MUKS „1811” Tarnów rozpoczęli sezon od wygranych z rówieśnikami z Oświęcimia. W trzech spotkaniach z drużynami KS UKS „Kadet” trzykrotnie zwyciężyli tarnowianie. Mecze rozegrano w hali Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach.

Rywalizacji zespołów w kategorii Kadet B od początku tarnowianie kontrolowali przebieg gry i pokonali rywali różnicą 33 punktów.

W meczu młodzików walka była dużo bardziej wyrównana. Gospodarze prowadzili do przerwy 14 punktami, w drugiej części goście systematycznie odrabiali straty, ale spotkanie zakończyło się ostatecznie wygraną MUKS 73:70.

W kategorii Kadet A rozegrano równie emocjonujący pojedynek, który tarnowianie rozstrzygnęli na swoją korzyść w ostatnich minutach, wygrywając 70:66.