Koncert gry niecieczan

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał w Krakowie Cracovię 3:1. Niecieczanie zagrali bardzo dobry mecz, a dzięki wygranej mają 30 punktów zdobytych w 17 spotkaniach i zajmują w tabeli LOTTO Ekstraklasy trzecią lokatę. Za tydzień do Niecieczy przyjedzie Zagłębie Lubin.

Po świetnym meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał w 17 kolejce rozgrywek piłkarskie ekstraklasy na wyjeździe Cracovię 3:1.

Początek spotkania należał do gospodarzy, gra toczyła się na połowie niecieczan, ale wielkiego zagrożenia pod bramka krakowianie nie tworzyli.

Po  10 minutach goście wyprowadzili kontrę, Misak trafił nawet do siatki, ale sędzia gola nie uznał, gdyż zawodnik Bru-Betu był na spalonym. W następnej akcji wątpliwości już nie było. Piłka ponownie trafiła do Misaka, a ten dał drużynie z Niecieczy prowadzenie.

Goście nie dali sobie odebrać inicjatywy i w 25 minucie zdobyli drugiego gola. Do siatki trafił głową, po dośrodkowaniu Guilherme, Kornel Osyra. Do końca pierwszej połowy obraz gry nie uległ zmianie. Z kilku strzałów oddanych przez zawodników gospodarzy żaden nie trafił nawet w światło bramki niecieczan.

Najlepszy w wykonaniu Cracovii był początek drugiej połowy. Krakowianie starali się odrobić straty, mieli ku temu kilka okazji, wreszcie w 68 minucie Szczepaniak dobił piłkę odbitą przez Pilarza po uderzeniu Stebleckego i zdobył kontaktową bramkę.

Niecieczanie odpowiedzieli dwie minuty później. Patryk Misak zdobył swoją drugą bramkę i pozbawił gospodarzy złudzeń.

Po tej wygranej drużyna z Niecieczy ma 30 punktów zdobytych w 17 spotkaniach i zajmują w tabeli trzecia pozycję. Za tydzień do Niecieczy przyjedzie Zagłębie Lubin.

Cracovia Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (0:2)

Bramki: Szczepaniak (68 min.) – Misak 2 (10 i 70 min.), Osyra (25 min.

Żółte kartki: Ferraresso, Budziński - Putiwcew

Bruk-Bet: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme, Gergel (85 min. Wróbel), Babiarz, Kupczak, Jovanovic, Misak (80 min. Kędziora), Stefanik (67 min. Guba)

Sędziował: P. Lasyk (Bytom), widzów 7 164