"Tak nieobecny, że jest"

4 listopada w kościele NMP Królowej Polski w Mościcach odbędzie się koncert z wierszy zatytułowany "Tak nieobecny że jest", poświęcony Janowi Pawłowi II w dniu imienin. Wystąpią: zespół „Krakowskie Przedmieście" i Agata Bernadt. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Koncert z wierszy zatytułowany "Tak nieobecny że jest" - poświęcony osobie Jana Pawła II odbędzie się w dniu jego imienin, 4 listopada o godzinie 19.00. w kościele NMP Królowej Polski w Mościcach. Uczestnikami koncertu będą Agata Bernadt i zespół „Krakowskie Przedmieście”. Wstęp wolny.

Krakowskie Przedmieście 34, to adres, pod którym przez ponad 40 lat mieszkał, pracował i spotykał się z ludźmi ksiądz Jan Twardowski. „Krakowskie Przedmieście” to także inicjatywa muzyczno - poetycka, służąca promowaniu najlepszej współczesnej poezji nurtu religijnego – autorstwa Jana Twardowskiego, Janusza Pasierba, Romana Brandstaettera, Czesława Miłosza, Ernesta Brylla, Jerzego Szymika, Józefa Barana, oraz również Karola Wojtyły.

Honorowym Patronem projektu jest ksiądz kardynał Franciszek Macharski. Będzie to kolejny koncert po majowym spotkaniu z poezją ks. Janusza Pasierba.

04.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |