Nowy album tarnowskich fotografii

„Kocham! TARNÓW” to tytuł wystawy fotografii eksponowanej w tym roku w Tarnowskim Centrum Kultury. Fotografie z wystawy zostały zebrane w wydawnictwie albumowym, który już został wydany za sprawą TCK i Wydawnictwa Szkolnego Omega. „Album „Kocham! TARNÓW” w cenie 40 złotych można już kupić w Rynku 5 oraz w kinie „Marzenie”. Wkrótce dostępny będzie również w wybranych księgarniach.

Ponad trzy tysiące osób zwiedziło prezentowaną w tym roku w Tarnowskim Centrum Kultury wystawę fotografii „Kocham!TARNÓW”. Organizatorzy ekspozycji postarali się, by zdjęcia prezentujące współczesny i historyczny Tarnów zaprezentować również w formie wydawnictwa albumowego.

Album to przede wszystkim wspaniała pamiątka sentymentalnej podróży po mieście, w którą zabrali nas autorzy wystawy. Na fotografiach obejrzeć można dobrze znane budynki, miejsca, a także twarze - sprzed stu lat i te z wczoraj. Ulica Krakowska, Wałowa, Lwowska, Plac Kazimierza Wielkiego, Rynek, Żydowska były fotografowane już dawno temu. Zaskakuje fakt jak niektóre miejsca przetrwały w niezmienionym stanie oraz to, jak znikały te, których już dzisiaj nie ma.
Album w cenie 40 złotych dostępny jest w Biurze Obsługi TCK w Rynku 5 oraz w kinie „Marzenie”, przy ulicy Staszica. Niebawem będzie go można nabyć również w wybranych księgarniach.

Wystawę „Kocham! TARNÓW” można jeszcze zwiedzać w Galerii TCK do 10 listopada, codziennie z wyjątkiem niedzieli w godzinach od 10 do 18.
04.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |