Punkty szczypiornistów

Piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów zwyciężyli na własnym parkiecie KPR Legionowo 31:27 w meczu trzeciej kolejki I ligi piłki ręcznej. Po trzech spotkaniach tarnowianie zajmują w tabeli czwarte miejsce. Następnym rywalem będzie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

Przez długi czas żadnemu z zespołów nie udawało się zdobyć znaczącej przewagi. Dopiero w końcówce pierwszej połowy tarnowianie wywalczyli trzypunktowe prowadzenie.

Rywal to spadkowicz w superligi. Kilka razy w II połowie zmniejszył stratę do jednej bramki, znowu jednak końcówka należała do tarnowian, którzy odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Po trzech meczach SPR zajmuje czwarte miejsce w tabeli z sześcioma punktami, następny mecz tarnowianie zagrają w Ostrowcu Świętokrzyskim z zespołem KSZO Odlewnia.

SPR PWSZ Tarnów – KPR Legionowo 31:27 (17:14)

Punkty dla SPR: Wajda 5, Nowak 5, Dutka 4, Lazarowicz 4, Chodara 4, Kowalik 3, Sanek 2, Misiewicz 2, Niemiec 1, Drobiecki 1