Efektowna wygrana

Pewne zwycięstwo 41:31 odnieśli szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów w spotkaniu w KSZO Odlewnią Ostrowiec. Wygrana pozwoliła awansować tarnowianom na trzecie miejsce w tabeli.

Początek spotkania w Ostwie Świętokrzyskim nie zapowiadał efektownego zwycięstwa tarnowian. W 23 minucie meczu wynik brzmiał 11:11, dopiero w końcówce pierwszej połowy goście zbudowali przewagę kilku bramek, doprowadzając do wyniku 19:13.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, zespół z Tarnowa tylko poprawiał rezultat i ostatecznie triumfował 41:31.

Dzięki tej wygranej SPR PWSZ awansował na trzecie miejsce w tabeli. Kolejny mecz rozegrają we własnej hali z rezerwami Orlenu Wisły Płock.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – SPR PWSZ Tarnów 31:41 (13:19)

Bramki dla SPR: Dutka 8, Nowak 6, Wajda 6, Chodara 5, Misiewicz 5, Sanek 4, Lazarowicz 2, Kowalik 2, Szatko 1, Spieszny 1, Ciochoń 1