Wygrana Termaliki

W spotkaniu 15. Fortuna 1 Ligi kolejki Termalica Bruk-Bet Neciecza pewnie pokonała na wyjeździe Garbarnię Kraków 3:1. Po 14 rozegranych meczach niecieczanie zajmują 14 miejsce w tabeli z 15 punktami. Kolejny mecz rozegrają na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn.

Sukcesem zakończył się wyjazd Termaliki Bruk-Bet Nieciecza do Krakowa. Niecieczanie pokonali Garbarnię 3:1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, w drugiej strzelanie rozpoczęli gospodarze – w 58 minucie gola zdobył  Więsiereski.

Cztery minuty później ponownie był remis. Piotr Wlazło podawał do Gutkovskisa, a ten uderzeniem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy.

Drugi gol to zasługa duetu: Kiełb, Gergel. Ten pierwszy zacentrował, a drugi z kilku metrów pokonał Marcina Cabaja. Wynik ustalił w 88 minucie, z rzutu karnego, Wlazło.

Po tej wygranej Termalica zajmuje 14 miejsce w tabeli z 15 punktami. Kolejny mecz rozegra na własnym boisku ze Stomilem Olsztyn

Garbarnia Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (0:0)

Bramki: Więsiereski (58 min), - Gutkovskis (62 min.), Gergel (76 min.), Wlazło (88 min.)

Żółte kartki: Wójck Kalisz, Jovanović

Bruk-Bet: Trela - Szeliga, Szarek, Putiwcew, Słaby, Kalisz, Jovanović (70 min. Kiełb), Stefanik (46 min. Wlazło), Kupczak, Gergel, Gutkovskis

Sędziował: M. Złotek (Stalowa Wola), widzów: 543