Remis na wyjeździe

Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Chojniczanką Chojnice. Choć strzały na bramki padały często, na obydwa gole kibice musieli czekać do drugiej połowy.

W 25. kolejce Fortuny 1 Ligi, Bruk-Bet Termalika Nieciecza zmierzył się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli Fortuny I Ligi. Choć obie bramki padły w drugiej połowie meczu, trudno powiedzieć, że wcześniej nic się w nim nie działo. Piłkarze jednej i drugiej strony na bramki strzelali stosunkowo często – Chojniczanka 7 razy, a Bruk-Bet 5. Wraz z upływającym czasem gry, kibice zaczęli zastanawiać się, czy piłkarze Chojniczanki znajdą wreszcie sposób na Łukasza Budziłka i linię obrony Słoni. Tymczasem, w 71 minucie, Piotr Wlazło, po nieprawidłowym zatrzymywaniu w polu bramkowym Chojniczanki,  wykorzystał podyktowany rzut karny i bezbramkowy do tej pory wynik wreszcie uległ zmianie. Jednak to nie takiej zmiany oczekiwali kibice Chojniczanki. Ku ich radości o podziale punktów zdecydował 6 minut później Maciej Bartoszek, zdobywając gola na wagę remisu.

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica 1:1 (0:0) 0:1