TCI najlepsze

 Po raz trzynasty rozstrzygnięto konkurs na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej. Za najlepsze w kategorii „czterogwiazdkowe punkty i centra informacji turystycznej" uznane zostało Tarnowskie Centrum Informacji.

 

Trzynasta edycja konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce okazała się szczęśliwa dla Tarnowskiego Centrum Informacji, które uznane zostało za najlepsze w kategorii "czterogwiazdkowe punkty i centra informacji turystycznej".
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym odbyło się 18 października, podczas Targów World Travel Show PTAK w Nadarzynie k/Warszawy. Miasto Tarnów oraz Tarnowskie Centrum Informacji reprezentowali Lucyna Bielatowicz, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Paweł Rybak - kierownik TCI oraz Marcin Pałach, dyrektor TCI.
To kolejne zwycięstwo Tarnowskiego Centrum Informacji w Konkursie. W tym roku mierzyło się z 40 centrami informacji  z całego kraju. W nowej formule konkursu w każdej kategorii nagrody przyznawano tylko jednemu podmiotowi, który zdobył największą liczbę punktów. Drugi wynik honorowany był
wyróżnieniem. W tym roku przypadło ono Bydgoskiemu Centrum Informacji.
Organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs ma na celu podnoszenie jakości usług świadczonych przez punkty informacji turystycznej.

21.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |