AZS Politechnika Radomska – Unia Tarnów 37:20 (18:11)

Piłkarze ręczni Unii doznali kolejnej porażki. Od pierwszych minut gospodarze osiągnęli przewagę, a rezultat spotkania został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Po przerwie gospodarze jeszcze powiększyli przewagę, najwięcej bramek dla tarnowian – po pięć - zdobyli w tym meczu Bieś i Grzesik.

Aż 17 bramkami przegrali ligowy mecz w Radomiu piłkarze ręczni Unii Tarnów. Gospodarze praktycznie od pierwszych minut osiągnęli przewagę, a od stanu 6:4 systematycznie ja powiększali. Wynik meczu rozstrzygnięty został praktycznie już przed przerwą, gdy tarnowianie przegrywali siedmioma bramkami. W drugiej połowie przewaga gospodarzy była jeszcze wyraźniejsza, tarnowianie nie mieli szans nie tylko na odrobienie strat, ale nawet na nawiązanie wyrównanej walki z piłkarzami AZS. Na każdą bramkę „Unii” gospodarze odpowiadali w drugiej połowie dwoma trafieniami.

Bramki dla Unii: Bieś 5, Grzesik 5, Niedojadło 4, Zaucha 3, Ogarek 1, Smosna 1, Tokarski 1.