Róża Regionów 2019

 Trwa konkurs na najlepszy produkt promocyjny Róża Regionów 2019. Tegoroczna edycja konkursu jest bezpłatna. Uroczysta Gala wręczania wyróżnień odbędzie się w czasie otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu 14 lutego 2020.

 

Wiadomości Turystyczne organizują konkurs na najlepszy produkt promocyjny Róża Regionów 2019.

Ideą Konkursu Róża Regionów jest propagowanie działań władz samorządowych związanych z promocją turystyczną okolicy oraz docenianie najlepszych projektów i ich twórców.

Promowanie i nagradzanie najlepszych projektów  promujących miasta, regiony i lokalne produkty turystyczne, wspiera rozwój wysokich standardów prezentowania walorów turystycznych kraju.

Propozycja udziału w konkursie skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego , lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych.

Zgłoszenia, można przesyłać w kategorii folder,  projekt specjalny oraz aplikacja mobilna . Tegoroczna edycja konkursu jest bezpłatna.

Uroczysta Gala wręczania wyróżnień - Projekt Roku i Aplikacja Roku odbędzie się w czasie otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu 14 lutego 2020.

19.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |