Unia szlifuje formę

 Podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego, rozgrywając sparingi, ostro szlifują formę. Przed piłkarzami Unii Tarnów najważniejsze spotkania sezonu – baraże o awans do III ligi.

 

Wielkimi krokami zbliża się termin rozegrania baraży o awans do III ligi pomiędzy drużyną Unii Tarnów, a Cracovią II. Podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego szlifują formę przed najważniejszymi spotkaniami sezonu. Jednym z istotnych etapów przygotowania do spotkań barażowych są sparingi. Jaskółki rozegrały już gry kontrolne z ekipą Wisłoki Dębica, Motoru Lublin, a w ubiegłą sobotę z Karpatami Krosno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Krosna 2:1 (1:0). Po pierwszych 45 minutach spotkania biało-niebiescy prowadzili 1:0 dzięki trafieniu Romana Vorobei. Druga połowa sparingu należała do gospodarzy. Pierwszą bramkę dla Krośnian zdobył Rafał Głód, wykańczając indywidualną akcję Dawida Króla. Gola dającego zwycięstwo Karpatom zdobył właśnie Król, który oprócz asysty zapisał w swoim dorobku także bramkę, pewnie wykorzystując rzut karny.

- Po dobrej pierwszej połowie i dominacji w drugiej połowie zmęczenie nie pozwoliło nam na płynną grę. W środę gramy z Hutnikiem i tym spotkaniem kończymy krótki okres przygotowawczy – mówił po meczu trener ZKS Unia Tarnów Daniel Bartkowski.

Przed tarnowianami spotkanie sparingowe z drużyną Hutnika Kraków, które rozegrane zostanie w Mościcach w najbliższą środę.

 

15.06.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |