Dalekosiężni – CSM zabiera w podróż

 Centrum Sztuki Mościce wznawia działalność i wznawia ją z rozmachem. 27 czerwca powraca z cieszącym się popularnością festiwalem Dalekosiężni. Impreza, podobnie jak wszystkie inne, odbędzie się z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

 

Centrum Sztuki Mościce zaprasza po przerwie w podróż - klucz do zrozumienia świata, do zauważania i akceptowania innych kultur. 27 czerwca powróci znany i lubiany festiwal Dalekosiężni. Na imprezę złożą się jak zawsze liczne spotkania, filmy i książki, a towarzyszyć jej będą wystawy „Wszystkie dzieci świata” i „Szmani Syberii”. Spotkania z podróżnikami odbywać się będą z udziałem tłumacza migowego. Równocześnie CSM jako organizator wydarzenia zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w programie festiwalu. W przypadku wprowadzenia dodatkowych ograniczeń w działalności instytucji kultury w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz rozprzestrzeniania się choroby wywołanej tym wirusem (COVID-19), które znacznie utrudnią lub uniemożliwią w pełnym zakresie realizację festiwalu, organizator zaproponuje inny termin umożliwiający bezpieczną organizację wydarzenia, a także możliwość zwrotu zakupionego biletu.

Bilety na festiwal kosztują 40 zł (normalny), 30 zł (ulgowy). Bilety na pojedyncze spotkania: 20 zł, na film: 10 zł - dostępne tylko w kasie. Bilety w cenie 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych.

Tłumacz migowy będzie po prawej stronie sceny, należy zajmować miejsca 20, 21, 22, 23, 24 w rzędach 1-8. Pętla indukcyjna znajdować się będzie w rzędach 7 i 8, miejsca od 1 do 15.

Szczegółowy program i opis wydarzeń znajduje sie na stronie: https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/844,dalekosiezni2020 oraz na fanpage na Fb: Za Horyzont Domu

 22.06.2020
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |