Remis w sparingu „Jaskółek”

 Sparingowy maraton trwa. W sobotnie przedpołudnie formę piłkarzy Unii Tarnów w grze kontrolnej sprawdziła drużyna Ekoball Stal Sanok.

 

Emocjonujący i zacięty pojedynek rozegrali podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego z rywalami z Podkarpacia. Ostatecznie spotkanie sparingowe zakończyło się remisem 1:1.

Bramkę dla Jaskółek zdobył Maksymilian Starzyk. O rezultacie meczu zadecydowało trafienie Sebastiana Sobolaka w 61 minucie spotkania. Wynik nie obrazuje jednak walki, która toczyła się na boisku. Zarówno gospodarze jak i goście mieli do wykorzystania wiele sytuacji podbramkowych, których nie udało się sfinalizować.

- Słabszy mecz w naszym wykonaniu. Podejmowaliśmy wiele decyzji nieadekwatnych do sytuacji boiskowych. Na pewno odczuwaliśmy trudy spotkania z Hutnikiem, gdyż częstotliwość naszych akcji w defensywie i ofensywie była niska. Nie zmienia to jednak faktu, że stworzyliśmy po raz kolejny wiele sytuacji do strzelania bramki i musimy popracować nad finalizacją ataku – powiedział po meczu trener Daniel Bartkowski.

 

Unia Tarnów - Ekoball Stal Sanok 1:1 (1:0)
Bramki: Maksymilian Starzyk, Sebastian Sobolak

Skład Unia I połowa: Kwiek - Matyjewicz, Malisz, Węgrzyn, Nytko, Biś, Orlik, Miłkowski, Starzyk, Kanarek, Wardzała
Skład Unia II połowa: Marek - Malisz, Oszust, Abovyan, Adamski, Nowak, Ostrowski, Tyrka, Biały, Vorobei, Popiela

Źródło: zksuniatarnow.pl

22.06.2020
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |