Remis przy pustych trybunach

Przygotowujący się do nowego sezonu PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów zmierzyli się w spotkaniu towarzyskim z grającą w tej samej klasie rozgrywkowej drużyną Energa MKS Kalisz. Mecz odbył się w sobotę bez udziału kibiców.

Przy pustych trybunach piłkarze ręczni Grupy Azoty SPR Tarnów zmierzyli się w sobotę, 1 sierpnia, z drużyną Energa MKS Kalisz. W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się kaliszanie i po 30 minutach gry to oni prowadzili trzema bramkami.

Tarnowianie, po zmianie stron, zaczęli systematycznie odrabiać straty. Na minutę przed końcem spotkania podopieczni trenera Liljestrand’a przegrywali już tylko jedną bramką. W ostatniej minucie meczu do remisu doprowadził Łukasz Kużdeba i spotkanie zakończyło się wynikiem 18:18. Trener gospodarzy mocno rotował składem i dał pograć wszystkim swoim zawodnikom.

Grupa Azoty SPR Tarnów – Energa MKS Kalisz 18:18 (9:12)

Bramki dla Grupa Azoty SPR Tarnów: Tokuda 3, Shuichi 3, Kużdeba 3, Majewski 2, Wojdan 2, Sanek 2, Dadej 1, Kniazeu 1, Mrozowicz 1