Porażka z Lechią

Nie było punktów i radości. Sobotni mecz z Lechią Gdańsk zakończył się porażką Bruk-Betu 0:2. Termalica po tej porażce zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów po 10 spotkaniach. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają 23 października z Rakowem Częstochowa.

Goście strzelili trzy gole, ale pierwszy z nich nie został uznany. W dziewiątej minucie İlkay Durmuş trafił do siatki, ale po wideoweryfikacji nie został uznany.

W drugiej połowie już nie było wątpliwości przy bramkach dla gości. Oba gole strzeliła Lechia w ciągu zaledwie 82 sekund.

Najpierw Łukasza Budziłka pokonał Falvio Paixao a później Conrado. - Jesteśmy rozczarowani z wyniku. Graliśmy z zespołem bardzo dobrym, który jest na fali i

chcieliśmy mu się przeciwstawić. Pierwsze 30 minut wyglądało słabo w naszym wykonaniu – komentował trener Mariusz Lewandowski - Lechia wygrała środek boiska, Gajos i Kubicki bardzo dobrze operowali piłką i dawali dużo piłek prostopadłych.

Termalica po tej porażce zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów po 10 spotkaniach. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają 23 października z Rakowem Częstochowa.

Bruk-Bet Termalica – Lechia Gdańsk 0:2 (0:0)

Bramki: Paixao (56 min.), Conrado (57 min.)

Żółta kartka: Kubicki

Bruk-Bet Termalica: BudziłekWasielewski, Bezpalec, Tekijaski, Kukułowicz (46 min. Grabowski), Terpiłowski (82 min. Vasil), Hubinek, Bonecki, Stefanik (94 min. Pek ), Zeman (64 min. Gergel), Mesanović (64 min. Śpiewak)

Sędziował: K. Jakubik (Siedlce), widzów 3012