Bukiet Talentów

 W piątek, 29 lipca, w tarnowskim amfiteatrze odbędą się warsztaty ekologiczne oraz rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci "Bukiet Talentów" w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska. Wstęp wolny.

 

W ostatni piątek lipca w Amfiteatrze Letnim w Tarnowie o godzinie 18.00 rozpoczną się warsztaty ekologiczne, którym towarzyszyć będzie rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci "Bukiet Talentów", w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska. Wstęp wolny.

„Bukiet Talentów” to 60 minut dobrej zabawy dla dzieci do lat 13, z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić. Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

Wydarzenie jest częścią projektu „Tarnów – Nowe Spojrzenie” realizowanego w ramach Programu Rozwój Lokalny. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich.

 

 

27.07.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |