Bezpłatna pigmentacja piersi

 

 Trwa październik, miesiąc profilaktyki raka piersi. Mościckie Centrum Medyczne prowadzi wzmożoną edukacją prozdrowotną i oferuje bezpłatną mammografię. Sojusznikiem placówki w walce o zdrowie pań, które już miały problemy onkologiczne, stał się teraz zespół Fabryki Piękna w Tarnowie, który proponuje darmowe zabiegi pigmentacji piersi po operacyjnych zabiegach amputacji.

 

Zabieg mastektomii pomaga wygrać z ciężką chorobą i to jest najważniejsze. Jednak efekt często skutkuje utratą poczucia kobiecości, a przez to i dobrego samopoczucia. W ramach miesiąca profilaktyki raka piersi, Mościckie Centrum Medyczne, które oferuje bezpłatne badania profilaktyczne, zyskało nowego sojusznika. Zespół Fabryki Piękna w Tarnowie, proponuje darmowe zabiegi pigmentacji piersi dla pań, które już są po operacyjnych zabiegach amputacji. Jeśli panie zapiszą się na darmowa konsultację w październiku, także w innym terminie pigmentacja zostanie wykonana bezpłatnie. Ponadto w październiku Fabryka Piękna proponuje 50% zniżkę na leczenie blizn po operacjach onkologicznych oraz na pigmentację brwi dla osób po leczeniu nowotworów. W tej sprawie należy telefonować pod numer 575 511 900.

MCM wciąż zaprasza na mammografię kobiety w wieku od 50. do 69. roku życia, które nie wykonywały tego badania w ciągu ostatnich dwóch lat. By wykonać mammografię w MCM należy telefonować pod numer 882 663 380.

 

20.10.2022
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |