Solski najmłodszym

 Tarnowski teatr zaprasza 10 grudnia dzieci w wieku 4-6 lat na warsztaty, podczas których tworzyć będą wielkoformatowe prace plastyczne. Zapisy na zajęcia już trwają, liczba miejsc ograniczona.

 

W tarnowskim teatrze 10 grudnia o godzinie 13.00 odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat: „Naturą i wyobraźnią malowane". Zajęcia będą oparte na twórczym spędzeniu czasu z rodzicem i stworzeniu wyjątkowej pracy plastycznej. Warsztaty będą też wydarzeniem towarzyszącym XIV Festiwalowi Mała Talia. Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami stworzą wielkoformatowe prace plastyczne „Naturą i wyobraźnią malowane", twórczości towarzyszyć będzie muzyka oraz elementy bajkoterapii. Będziemy sięgać po to co jest blisko nas, będziemy zbliżać się do natury i próbować odcisnąć jej ślad na pracach plastycznych. Każda praca będzie indywidualna i wyjątkowa. To będzie szczególny czas spędzony z rodzicem, ze sztuką, naturą i opowieścią. Praca twórcza pobudzi wyobraźnię, pozwoli swobodnie wyrazić emocje w kodzie plastycznym a opowieść poruszy i rozgrzeje nasz wewnętrzny świat – mówi Iwona Wróbel-Przebięda, psycholog, pedagog, terapeuta środowiskowy.
Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału - 20 zł (1 rodzic + dziecko w wieku 4-6 lat). Czas trwania - około 90 minut. Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane będą najpóźniej do 8 grudnia. Zapisy w Biurze Promocji i Organizacji Widowni: 14 688 32 87, 784 976 025, 668 323 998.
Dzieciom należy przygotować odzież, którą będzie można ubrudzić.06.12.2022
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |