Dwa medale cheerleaderek z Dębna

Ze srebrnym i brązowym medalem wróciły z Mistrzostw Małopolski grup tanecznych „cheerleaders” reprezentantki Zespołu Szkół w Dębnie. Na drugim stopniu podium stanęły „Lilie” rywalizujące w kategorii szkół podstawowych, a na trzecie miejsce zasłużył zespół gimnazjalistek „Vena”.

Dwa medale wywalczyły zespoły cheerleader z Dębna w Mistrzostwach Małopolski grup tanecznych. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła grupa „Lilie” w kategorii szkół podstawowych, brązowy medal zdobyła ekipa „Vena” w rywalizacji gimnazjalistek. Sukces nie jest zaskoczeniem, bo oba zespoły nie miały sobie równych na szczeblu powiatowym. Zespół „Vena” drugie miejsce przegrał dopiero po dogrywce.
Każda z grup startujących w zawodach zobowiązana była do przedstawienia dwóch układów tanecznych: krótkiego (60-90 sekund) i długiego (135-140 sekund). Obowiązkowo należało wykonać piruety, wymachy, szpagaty, skoki cheer i skoki taneczne, które równocześnie urozmaicały prezentacje.
Sukces poprzedziły długie i ciężkie przygotowania prowadzone przez Joannę Nowak.

Reprezentacja brązowych medalistek z zespołu „Vena”: Anna Greń -kapitan zespołu, Justyna Bartosz, Natalia Urbaszewska, Anna Zmarlak, Alina Pabian, Klaudia Kural, Aleksandra Kargol, Patrycja Nowak, Monika Jarosz, Gabriela Przepiórka oraz zawodniczki rezerwowe: Gabriela Witek i Klaudia Urbańska.

Reprezentacja srebrnych medalistek z zespołu „Lilie”: Kinga Greń – kapitan zespołu, Kinga Dziaduła, Kinga Jarosz, Karolina Latkowska, Katarzyna Roczniak, Joanna Kłusek, Angelika Migda, Kinga Pach, Dominika Kural, Daria Kural, zawodniczki rezerwowe: Justyna Wojkowska i Aneta Kural.