Czas na rewanż

 Siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów w nuiedzielę, 19 lutego, zmierzą się na wyjeździe z BKS Bostik Bielsko-Biała. Listopadowe spotkanie z zespołem z Bielska tarnowianki przegrały 1-3. Pora na rewanż.

 

W szesnastej kolejce Tauron Ligi, siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów, po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrają na wyjeździe. W niedzielę, 19 lutego o godzinie 19.00, tarnowianki czeka mecz z BKS Bostik Bielsko-Biała. Bielszczanki już od siódmej kolejki, niezmiennie plasują się w tabeli na czwartej pozycji. Ich aktualny dorobek to osiem zwycięstw i sześć porażek. Mają przy tym remisowy bilans spotkań na swoim boisku, na którym rozegrały sześć spotkań, wygrywając 3-0 z Grotem Budowlanymi Łódź i Moya Radomka Lotnisko Radom i 3-1 z #Volley Wrocław oraz przegrywając 0-3 z Developresem Bella Dolina Rzeszów i ŁKS Commercecon Łódź, a także 1-3 z Energą MKS Kalisz.

Dla tarnowianek listopadowy mecz z zespołem z Bielska był pierwszym w Tauron Lidze rozegranym przed swoją publicznością. Debiut nie okazał się jednak udany, podopieczne trenera Marcina Wojtowicza przegrały bowiem 1-3.  Statystyka, w przypadku niedzielnego meczu, nie jest raczej sprzymierzeńcem siatkarek z Tarnowa. Bielszczanki nie przegrały jeszcze w tym sezonie dwóch spotkań z rzędu, a w ostatniej kolejce uległy na wyjeździe 0-3 Developresovi Bella Dolina.

 

18.02.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |