Dziewiąte spotkanie bez porażki

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zwyciężyła na wyjeździe 2:0 z Chrobrym Głogów i zbliżył się do najlepszych w rywalizacji o awans do PKO Ekstraklasy. Po tej wygranej niecieczanie umocnili się na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 39 punktów po 22 spotkaniach.  Kolejny mecz Bruk-Bet rozegra 11 marca na własnym boisku z Puszczą Niepołomice.

Piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza wygrali wyjazdowe spotkanie z Chrobrym Głogów 2:0, umacniając się na trzecim miejscu w tabeli.

Na początku meczu drużyny grały ostrożnie i nie podejmowały ryzyka w ofensywie. Na przyspieszenie było stać Bruk-Bet, który przed zejściem na przerwę do szatni wypracował sobie dwubramkowe prowadzenie. W 30 minucie Wiktor Biedrzycki zagrał do Kacpra Karaska, który przelobował Karola Dybowskiego. W 39 minucie po wrzutce z lewej strony w zamieszaniu podbramkowym piłkę przejął Tomas Poznar i podwyższył wynik.

W drugiej połowie gospodarzom było jeszcze trudniej nawiązać równorzędną walkę. Od 58 minuty grali w osłabieniu, po zejściu z czerwoną kartką Sebastiana Stebleckiego. Do końca spotkania goście przeważali. Dziewiąty mecz z rzędu bez porażki stał się faktem, podobnie jak piąta z rzędu wygrana w Głogowie.

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica 0:2 (0:2)

Bramki: Karasek (30 min.), Poznar (38 min.)

Żółte kartki: Steblecki, WojtyraKuzdraKarasek, czerwona kartka: Steblecki (druga żółta)

Bruk-Bet: LoskaKadlec, Tekijaski, Biedrzycki, Radwański, Hilbrycht (85 min. Mesanović), Dombrovskyi (85 min. Grabowski), AmbrosiewiczKarasek (46 min. Fornalczyk), Trubeha (78 min. Hubinek), Poznar (82 min. Śpiewak)

Sędziował: Piotr Urban (Warszawa), widzów 625