Biała Gwiazda górą

Porażką zakończył się mecz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Wisłą Kraków, rozegrany w ramach Fortuna I Ligi. „Biała Gwiazda” wygrała 2:1. Po tej porażce Termalica zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów w 31 spotkaniach. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają u siebie z Sandecją Nowy Sącz.

Spotkanie Bruk-Betu Termalici Nieciecza z Wisłą Kraków miało bardzo zacięty przebieg i w efekcie sędzia Paweł Raczkowski pokazał kilkanaście żółtych i jedną czerwoną kartkę. Pierwszy gol padł w 10 minucie, gdy Luis Fernandez zagrał do Mikiego Villara, który pokonał Tomasza Loskę. Goście odpowiedzieli szybko. W 22 minucie Maciej Ambrosiewicz przejął piłkę przed polem karnym i uruchomił Kacpra Karaska, który precyzyjnie uderzył przy dalszym rogu. Ostateczny wynik meczu ustalony został w drugiej połowie. W 61 minucie Bartosz Jaroch pięknym strzałem nie dał żadnych szans Losce i to ten gol zapewnił krakowianom cenne zwycięstwo.

Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica 2:1 (1:1)

Bramki: Villar (10 min.), Jaroch (61 min.) - Karasek (21 min.)

Żółte kartki: Colley, Fernandez, Moltenis, Gruszkowski, Biegański, TachiKarasek, Ambrosiewicz, Hilbrycht, Biedrzycki, czerwona kartka: Karasek (druga żółta)

Bruk-Bet Termalica: Loska – Kadlec, Tekijaski, Biedrzycki, Radwański, Hilbrycht (65 min. Hubinek), Karasek (65 min. Fornalczyk), Ambrosiewicz, Dombrovskyi (33 min. Zaviiskyi), Mesanovic (65 min. Poliarus), Trubeha (80 min. Śpiewak)

Sędziował: P. Raczkowski (Warszawa), widzów: 9411