Sokoły na start

 W sobotę, 11 listopada, w Tarnowie odbędzie się tradycyjny Bieg Sokołów,

organizowany  każdego roku w dniu Narodowego Święta Niepodległości. Dwudziesta ósma edycja imprezy rozegrana zostanie na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów.

 

W dniu Narodowego Święta Niepodległości w Tarnowie odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, Bieg Sokołów. Dwudziesta ósma edycja imprezy rozegrana zostanie w sobotę, 11 listopada, na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piłsudskiego 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8.50, przeznaczonym dla młodzieży z niepełnosprawnością Biegiem Integracyjnym „Razem do celu”. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów.

O godzinie 9.00 rozpoczną się zmagania przedszkolaków i młodzieży szkolnej. W zależności od kategorii wiekowej, do przebiegnięcia będzie mieli dystans od 200 metrów do kilometra.

Start do Biegu Głównego na dystansie 3 kilometrów nastąpi tradycyjnie o godzinie 11.11. Trasa usytuowana będzie na bieżni stadionu i na terenach wokół Centrum i Wypoczynku „Kantoria”. Dekoracja zwycięzców rozpocznie się o godzinie 12.00.

Bieg, nad którym honorowy patronat objął prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Impreza jest współfinansowana z budżetu miasta Tarnowa.

09.11.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |